GWIAZDY

Osobista płyta Beaty Kozidrak! Mowa o „trudnych sytuacjach”!

62-letnia Beata Kozidrak karierę muzyczną rozpoczęła już w latach 70. Z zespołem Bajm wydała kilkanaście płyt, solowo były to trzy krążki, a ostatni „B3” ukazał się w 2016 roku.

Tak więc po kilkuletniej przerwie Beata Kozidrak wraca z nową płytą. Gwiazda przyznała, że ten album będzie bardzo osobisty.

 

https://www.instagram.com/beatakozidrak/

 

W 2016 roku piosenkarka rozwiodła się ze swoim mężem – Andrzejem Pietrasem. Ich małżeństwo trwało aż 37 lat, więc rozstanie musiało być wielką rewolucją.

Z kolei we wrześniu 2021 r. Kozidrak prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Cała sprawa była szeroko opisywana w mediach, na gwiazdę padały gromy. Sugerowano między innymi, że powinna zostać zbojkotowana jako artystka.

 

Do tego jednak nie doszło i gwiazda Bajmu wróciła na scenę. Teraz zapowiedziała swój kolejny album, w którym poruszać ma swoje przeżycia.

 

To najbardziej osobista płyta w mojej karierze. Opowiada o bólu, o trudnych sytuacjach i o tym jak człowiek potrzebuje wówczas drugiego człowieka i jego bliskości.
Im jestem starsza, tym bardziej doceniam to, co dało mi życie, jak dużo mam. Upływający czas nauczył mnie tego, aby otaczać się ludźmi, którzy mają pozytywną energię.

– napisała.

 

Beata Kozidrak dodała też, że wierzy w to, że wiele innych osób będzie się utożsamiać z jej przeżyciami i przemyśleniami.

 

Krążek nosi tytuł „4B” (For B.) i znajduje się na nim 12 utworów, między innymi „Frajer” (piosenka poniżej). Premierę zaplanowano na 23 lutego, ale płytę można zamówić już teraz.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)