GWIAZDY

Beata Kozidrak zaręczona! Kim jest jej narzeczony?!

Niespełna 63-letnia Beata Kozidrak (ur. 4 maja 1960 roku) właśnie pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Przypomnijmy, że gwiazda Bajmu od 1979 do 2016 roku była żoną Andrzeja Pietrasa, z którym ma dwie córki: Katarzynę (ur. 1981) i Agatę (ur. 1993). Od 2022 roku Beata Kozidrak ma nowego partnera.

 

https://www.instagram.com/beatakozidrak/

 

We wrześniu 2021 r. kariera Kozidrak stała pod znakiem zapytania. Stało się tak po tym, jak została zatrzymana, gdy prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Po tym zdarzeniu wiele osób nawoływało do bojkotu piosenkarki. Finalnie jednak tak się nie stało i Beata wróciła na scenę. Natomiast za swój wybryk dostała 50 tys. zł grzywny, nakaz zapłaty 20 tys. zł na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz zakaz prowadzenia pojazdów na 5 lat.

 

Jednak właśnie w tym trudnym czasie piosenkarka spotkała nową miłość. I tak po ponad roku znajomości, Kozidrak się zaręczyła.

 

Kim jest jej partner? To na razie będzie musiało zostać tajemnicą, bo jak powiedziała w rozmowie z Pudelkiem:

 

Na razie mam pierścionek, a co będzie dalej, to ja nie wiem. Mój partner nie jest na pokaz. Jemu wystarczy, że ja jestem osobą rozpoznawalną. Jestem szczęśliwa, jestem kochana i kocham. Przeżyliśmy wspólnie wiele pięknych chwil, które na zawsze zostaną ze mną i w moim sercu. Wszystkim życzę takiego związku.

 

Tak więc domyślić się można jedynie, że nie jest to osoba z show biznesu.