CELEBRYCI

To ON wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. „Wygrana w pełni zasłużona!” [VIDEO]

Najnowsza edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” budzi wiele kontrowersji. Najpierw były roszady w składzie jury oraz prowadzących.

Miejsce Katarzyny Skrzyneckiej zajął Paweł Domagała, a zamiast Piotra Gąsowskiego prowadzącym został Maciej Rock. Jednak, gdy te emocje opadły i rozpoczęła się nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, widzowie mieli zastrzeżenia co do rozstrzygnięć jury.

 

https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/

 

Najpierw dwa razy pod rząd wygrał Krzysztof Ibisz, choć oglądający program uważali, że prezenter na to nie zasłużył i byli lepsi wykonawcy. Później podobne zarzuty były na przykład w kierunku Julii Kamińskiej.

Tym razem jednak widzowie podzielają werdykt jury, bo ostatni odcinek wygrał Oskar Cyms. Tym razem wokalista wcielił się w Roberta Gawlińskiego z zespołu Wilki.

 

Zasłużył sobie. Naprawdę czarny koń edycji ????

 

Wygrana w pełni zasłużona! Oskar porwał publiczność zarówno przez TV, jak i na widowni, co było widać w występie na bis. Myślałem, że nikt nie zajmie w moim sercu Marysi Tysziewicz i jej niezapomnianych występów, ale to, co robi ten chłopak, jest nieziemskie!!! Obyś wygrał edycję! ????????????

 

W 200% zasłużona wygrana bo głos bliski do p. Roberta Gawlińskiego. Z drugiej strony to szok, że na 8 odcinków wygrało tylko czworo uczestników…

– pisano w komentarzach.

 

Nagranie poniżej.

 

>>>Viki Gabor była GŁUCHA. Latami walczono o jej słuch!