CELEBRYCI

Bosacka nie mogła uwierzyć! Aż TYLE za papier toaletowy?!

Katarzyna Bosacka zajmuje się nie tylko prześwietlaniem różnych produktów, gotowaniem, ale też ostatnio cenami. A te, jak wiadomo znacznie poszły w górę.

Na początku wakacji Katarzyna Bosacka wiele miejsca poświęciła cenom cukru. Obecnie na tym rynku mamy niejaką stabilizację. Poza tym, przecież można nie słodzić. Gorzej jednak z papierem toaletowym, którego używamy wszyscy i to codziennie.

 

https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

 

Jedna z obserwatorek Katarzyny Bosackiej przesłała jej zdjęcie cenówki papieru toaletowego. Jak napisała:

 

Pani Ilona nie mogła uwierzyć w tę cenę – myślała, że to pomyłka, ale sprawdziła zarówno w czytniku cen jak i u obsługi i okazało się, że cena jest poprawna… 🙈😱

 

Samej Bosackiej również trudno uwierzyć, że jedna rolka tego papieru to koszt 4,2 zł. Czyli tyle ile jeszcze do niedawna kosztowało opakowanie 8 rolek.

 

Moja obserwatorka wysłała do mnie zdjęcie 12 rolek papieru toaletowego, które w jednym z warszawskich hipermarketów kosztowały… 50,42 zł, co daje 4,20 zł za 1 rolkę.

 

Faktem jest, że pokazano papier z tych droższych rejonów, ale i tak cena zwala z nóg. Co więcej, wydaje się, że to sam sklep nałożył sporą marżę, bo w innych sklepach za ten sam papier zapłacimy około 20 złotych.

 

>>>Dróżniczka ze Skierniewic zwyzywała pieszego! „żeby ci ku*as nie stanął rok!”

 

https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)