GWIAZDY

Cichopek świętuje rocznicę ślubu z Hakielem? Szok, GDZIE spędziła weekend!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ślub wzięli 20 września 2008 roku. Uroczystość nie odbyła się jednak ani w Warszawie, skąd pochodzi aktorka, ani w Gdyni, gdzie urodził się tancerz.

Para wzięła ślub w zupełnie innym miejscu i właśnie w tym mieście Kasia Cichopek spędziła miniony weekend!

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Swoje rozstanie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili w marcu 2022 r. – wydali wtedy oświadczenie w tej sprawie [tutaj]. W sierpniu 2022 r. para uzyskała rozwód, a w październiku tego samego roku aktorka potwierdziła swój związek z Maciejem Kurzajewskim.

 

Jednak miniony weekend Cichopek spędziła bez partnera. Razem z córką wybrała się na wycieczkę w miejsca, które darzy szczególnym sentymentem!

 

Jak się okazuje, wybrała właśnie Zakopane, gdzie 15 lat temu brała ślub z Marcinem Hakielem! Uroczystość bowiem odbyła się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Również w kolejnych latach Hakielowie często jeździli do Zakopanego i wybierali wówczas hotel Kasprowy.

 

Tak więc zarówno miejsce jak i czas, mogły sprzyjać wspomnieniom o minionym małżeństwie. Jedyna różnica była taka, że Cichopek nocowała w innym miejscu. Tym razem – w ramach współpracy reklamowej – gościła w hotelu Grand Hotel Stamary.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/