GWIAZDY

Jeszcze więcej luksusu! W willi Klaudii Halejcio powstał „basenowy raj”! [FOTO]

Klaudia Halejcio i jej partner –  Oskar Wojciechowski wraz z córką Nel (ur. 2021) mieszkają w luksusowej willi. Jak głosi plotka, dom miał kosztować 9 milionów złotych.

Tak duża wartość willi niezmiennie wzbudza emocje. Sama Halejcio zapewnia, że ciężko na nią zapracowała. Co prawda aktorka ma dopiero 33 lata, ale gra już od dziecka. Jako 8-latka wystąpiła w serialu „13 posterunek”, następnie przez siedem lat grała w „Złotopolskich” i wielu innych produkcjach.

I właśnie ta wieloletnia praca na planie pozwoliła aktorce i jej partnerowi na zakup luksusowej willi. Teraz jednak postanowili jeszcze bardziej podnieść standard swojego domu.

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

 

W rozmowie z Plotkiem stwierdziła, że willa to:

 

…jest spełnienie naszych marzeń. Ten dom jest faktycznie przepiękny. My się tam codziennie czujemy, jakbyśmy byli na wakacjach, więc on dobrze wzbudza zainteresowanie.

 

Czym jednak byłyby wakacje beż kąpieli w basenie? Aktorka więc popstanowiła stworzyć przed swoim domem „basenowy raj”:

 

Choć lato się kończy, nasz ogród jest w pełnym rozkwicie! ????????‍♂️???? Ostatnio skończyliśmy nasz basenowy raj, a teraz pracujemy nad resztą ogrodu. Jesteśmy właśnie w połowie projektu! ????????

– napisała i pokazała zdjęcia swojego basenu.

 

Fani aktorki byli zachwyceni projektem i wykonaniem basenu. Szczególnie, że nie jest to zwykły prostokąt czy owal, a cała sfera dla relaksu i wypoczynku.

Jak wygląda „basenowy raj” zobaczcie na zdjęciach poniżej!

 

Bezcenne reakcje jurorów! Laura Samojłowicz w Top Model!

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/