GWIAZDY

Córka Natalii Kukulskiej jest już maturzystką. Tak wyglądała na studniówce!

Natalia Kukulska i perkusista – Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci: Jana (ur. 2000), Annę (ur. 2005), Laurę (ur. 2017).

Najstarsze z dzieci czyli Jan Dąbrówka poszedł w ślady taty – gra na instrumentach perkusyjnych i studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach. Najmłodsza Laura jest jeszcze w wieku przedszkolnym i ostatnio razem z córką Małgosi Sochy uczyła się jeździć na nartach. Średnie dziecko Natalii Kukulskiej – Anna Dąbrówka jest w klasie maturalnej.

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Natalia Kukulska nie ujawnia zbyt wielu szczegółów z życia córki, ani jej planów na przyszłość. Wiadomo jednak, że Ania interesowała się musicalem, ma też bardzo interesujący głos. Mogliśmy ją usłyszeć w piosence promującej kampanię edukacyjną dotyczącą zdrowego żywienia pt. „Przygotujmy lepszy świat”.

 

 

W szkole Anny Dąbrówki odbył się bal studniówkowy, a zdjęcia ze studniówki pokazała Natalia.

Jak się okazuje, impreza nie była typową studniówką. Sami uczniowie zorganizowali przedstawienie, a poloneza tańczono do szkolnego pianina.

 

Zamiast drogiego lokalu, wykwintnego menu i Dj’a – przedstawienie – piękne wartościowe piosenki, wybitnych autorów wykonane grupowo, z inscenizacją uczniów maturalnych klas / mogą być inspiracją do matury z polskiego. Zostaną w głowie i w sercu na zawsze. Tak jak polonez zatańczony do dźwięków szkolnego pianina okraszony skrzypiącym parkietem. Niepowtarzalne chwile. Wzruszenie i wdzięczność. Coś się kończy a coś zaczyna… Nie tylko matura jest egzaminem dojrzałości. ? Anulku – piękne to było!

– napisała Kukulska.

 

Z koeli fani piosenkarki zachwyceni byli urodą a także kreacją i makijażem Anny Dąbrówki. A jak Wam się podoba? Zdjęcia zobaczcie poniżej!

 

>>>„Antosia była robiona w niedzielę” Sylwia Bomba ujawniła intymne szczegóły!

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/