CELEBRYCI

Dawid Woliński o faworytce „Top Model”. Ale ją podsumował!

W „Top Model” tzw. Złoty Bilet dostała Weronika Kaniewska – 19-latka z Kobylarni.

Kim jest Weronika Kaniewska? Jak czytamy na stronie programu:

 

Od najmłodszych lat jeździ konno i bierze udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Zdobyła złoto na olimpiadzie młodzieży. Trenuje 6 razy w tygodniu. Jest tegoroczną maturzystką. Chce studiować dziennikarstwo albo architekturę wnętrz. Uwielbia Hailey Bieber i Kendall Jenner.

 

Dawid Woliński ma jednak mieszane uczucia co do tej uczestniczki. W rozmowie z Jastrząb Post powiedział:

 

Jeżeli chodzi o jej Złoty Bilet, to była bardziej decyzja Asi, Kasi, Marcina i nie mówię, że ja miałem coś przeciwko temu. Ja uważam, że Złoty Bilet to jest taka torpeda. I to jest osoba, która ma komplet. Weronika ma niesamowitą, spektakularną urodę. Za każdym razem co ją widzę, to sobie myślę, że nie pamiętałem, że ona była taka śliczna. Ona wygląda jak takie modelki z lat 90., których teraz nie ma. Ale na razie to tyle.

 

Weronika Kaniewska – https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/

 

Dalej Woliński o Weronice Kaniewskiej, a raczej o jej charakterze i postawie, wyraził się niezbyt pochlebnie:

 

Weronika jest taką słodką, ciepłą kluchą. Kocha swoją mamę. Oczywiście, każdy ma prawo kochać mamę i wszyscy pewnie kochamy, natomiast ja nie jestem największym fanem Weroniki. Ona obiecuje, że się dopiero uczy, że to się dopiero wydarzy, że za moment będzie torpedą. A na razie to jest taki mały kapiszon. Podejrzewam i myślę, że widzowie też, że my tę Weronikę pchamy na siłę w programie, bo jest taka śliczna, a ona ciągle się opiera.

 

Ale ją podsumował!

 

>>>Agnieszka Włodarczyk powiedziała dość: „nie mamy zamiaru wracać”!