GWIAZDY

Doda już po rozwodzie? Emil Stępień zamieścił kuriozalny wpis!

Dziś około godziny 16.00 na swoim instastory Doda powiedziała, że jedzie na rozprawę i że niedługo będzie wolna.

Od tego czasu wokalistka nie zamieściła żadnego wpisu, ani nie opublikowała relacji. Zrobił to jednak Emil Stępień, a jego wpis wprawia w osłupienie!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Z treści posta można się domyślić, że Doda i Emil Stępień są już po rozwodzie, a były już mąż dziękuje byłej żonie za wspólne życie:

 

Droga Doroto,

 

Chciałbym Ci serdecznie podziękować za wspólnie spędzone lata, Twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną Osobą. Zawsze możesz na mnie bezinteresownie liczyć. Życzę Ci dużo szczęścia i takiej miłości, na którą czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił Twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę wybacz mi moje błędy. Przepraszam.

 

Emil

 

https://www.instagram.com/emilstepien_official/

 

Internauci byli zszokowani treścią i tonem tego wpisu, ponieważ w ostatnim czasie małżonkowie toczyli ze sobą wojnę.

 

Ale obłudne słowa👏

 

Zagrywki godne małolata… Po co ta farsa?!

 

🤮🤢🤮 aż żal d**e ściska za przeproszeniem. Kilka tygodni wcześniej pisał że ześle 'Napalm’ dzisiaj wazelinka… Chłopie weź się ogarnij…

 

Nie wierze😂 w innych komentarzach (i to nie raz) wypowiada się Pan bardzo niepochlebnie o Pani Dorocie a teraz „zawsze będę bronił Twojego dobrego imienia”.

 

Ło jezuuu… hahahah jak ona to przeczyta to z krzesła spadnie haha ale bardzo Ładnie z Twojej strony! 👏

– czytamy w komentarzach.

 

Doda i Emil Stępień małżeństwem byli od 2018 roku do 2021 roku. Trudno stwierdzić, czy pożegnalny wpis Emila jest szczery czy to tylko farsa i ironia.