GWIAZDY

Doda nie martwi się zarzutami? Gwiazda ma powody do radości!

30 listopada 2021 r. pojawiła się informacja, że Doda ma prokuratorski zarzut dotyczący działania na szkodę wierzycieli.

W odpowiedzi na te doniesienia, tego samego dnia Doda wydała oświadczenie. Gwiazda przyznała się do winy:

 

Ja jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie pare lat bronienia się w sądzie. Rozumiem . Za głupotę ,naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana.

 

Zapowiedziała też, że będzie się koncentrować na promowaniu filmu „Dziewczyny z Dubaju” tak, by móc spłacić wierzycieli spółki. Jednocześnie gwiazda jest skoncentrowana na zupełnie innych, nowych projektach.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Nie tylko prowadzi warsztaty dotyczące samorozwoju, ale też zaczęła reklamować kosmetyki do pielęgnacji włosów. Dodatkowo Doda pochwaliła się, że bierze udział w zagranicznej reklamie. Na razie nie zdradziła o jaki produkt chodzi. Jednak na zdjęciach można zobaczyć, że spot nagrywano w spożywczym supermarkecie.

 

Tak więc Doda, zamiast się martwić, ma powody do radości. Właśnie się pochwaliła, że jej wartość rynkowa szybuje w górę:

 

Wczoraj nagrywaliśmy spot reklamowy a dziś ….. nagrywamy kolejny cała niedziela na planie wiec moje warsztaty będą w poniedziałek tym razem sorki ale moja wartość rynkowa zapieprza ostatnio z prędkością światła do góry i jak to w życiu :prywatnie do dupy -zawodowo sztos ?c’est la vie

 

Jak sądzicie, czy to jest zaklinanie rzeczywistości…?

 

>>>Są oburzeni na Radosława Majdana! Jak on mógł TO zrobić synom Małgosi Rozenek?