GWIAZDY

Doda potwierdziła nowy związek. Wymowne zdjęcie z partnerem!

Doda czyli Dorota Rabczewska (38 l.) dokładnie rok temu rozwiodła się z Emilem Stępniem. I dopiero po uzyskaniu rozwodu zaczęła ujawniać, jak źle się działo w jej małżeństwie. Mowa była o poniżaniu, a także o problemach z prawem jej byłego męża.

Mimo wszystko, formalne zakończenie związku nie było łatwym przeżyciem:

 

Nie dałam wczoraj znać..bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. (…)

 

Prawda jest taka ,że Rozwód nie da mi wolności ,prawdziwą wolność dam sobie sama ,kiedy odkryje błędy które popełniałam bym mogła kreować swoją przyszłość wyciągnąwszy z nich lekcje🙌🏻

– pisała Doda rok temu [więcej tutaj].

 

Jednak złe doświadczenia nie przeszkodziły wokalistce w poszukiwaniach nowej miłości. Piosenka wzięła udział w show „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym chodziła na randki i brała udział w sesjach z psychologiem. Finał programu był zaskakujący!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/?hl=pl

 

W założeniu gwiazda miała wybrać któregoś z kandydatów, jednak swojemu „wybrankowi” – Stefanowi dała kosza. W rozmowie z psychologiem przyznała, że w międzyczasie zakochała się w kimś innym [zobacz tutaj].

Ta informacja wywołała oburzenie wśród widzów, którzy poczuli się oszukani. Uważali też, że postawa Dody jest niesprawiedliwa wobec uczestników programu.

 

Piosenkarka nie odniosła się do tych komentarzy. Zamieściła jednak wymowne zdjęcie z partnerem.

Wymowne, bo nie pokazała jego twarzy, tylko ich złączone dłonie. Wiele za to mówi piosenka w tle. Jest to jeden z nowych utworów Dody pt. „Wodospady”, a konkretnie fragment:

 

„I tak za rękę mnie złap
I te kilka zdań wystarczy bym ja
W wodospadzie łez znalazłam
Coś co porwie mnie”