GWIAZDY

Trudna decyzja! Kasia Cichopek zrobiła to dla syna!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami dwójki dzieci – Adama (ur. 2009) i  Heleny (ur. 2013). Po rozwodzie para umówiła się na opiekę naprzemienną i pieczę nad dziećmi sprawują w tygodniowych okresach.

Jak łatwo zauważyć, Marcin Hakiel chętnie pokazuje, jak spędza czas z dziećmi. Z kolei Kasia Cichopek zwykle publikuje materiały ze swojej pracy w TVP lub posty reklamowe. Tym razem jednak na stories pojawiły się nagrania z weekendu spędzanego z dziećmi. Dodatkowo aktorka i prezenterka zamieściła post, w którym pisze o wyjątkowym doświadczeniu.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Otóż Cichopek postanowiła wyjść ze swojej strefy komfortu i zrobić coś, co wymaga przełamania swojego lęku:

 

Nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego, przełamać swoje lęki i obawy, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się spełniać marzenia, żyć pełnią życia!

– napisała.

 

Dalej ujawniła, że wzięła lekcję nurkowania oraz że zrobiła to dla syna – Adama – by móc z nim dzielić jego pasję:

 

🤿 Jakiś czas temu obiecałam synowi, że nauczę się nurkować i będziemy mogli wspólnie zwiedzać podwodny świat podczas naszych podróży 🌎 Pierwszy krok za mną. Ale miałam frajdę! Jestem gotowa na więcej. #nurkowanie #diving #scubadiving #hobby #newpassion #firsttime #formyson #dlasyna #happy #proudofmyself #hobby

 

Poniżej zdjęcia.

 

>>>Joanna Opozda doznała obrażeń na planie. To nie wygląda dobrze! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/