GWIAZDY

Janina Dowbor zrobiła rodzicom niespodziankę. „Rzadko się chwalimy, ale…”

Janina Dowbor to córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Dziewczynka niedawno skończyła 13 lat.

Rodzice Janiny pracują w show biznesie, Joanna Koroniewska to aktorka i celebrytka, Maciej Dowbor jest prezenterem w stacji Polsat. Wspólnie też prowadzą kanał na Youtube i organizują Domówki u Dowborów.

Dowborowie chronią wizerunek swoich córek (mają jeszcze Helenkę ur. w 2018 r.), jednak Janina Dowbor również odnosi sukcesy na scenie.

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Właśnie sprawiła rodzicom niespodziankę, bo wygrała konkurs gry na flecie. Co ciekawe, był to jej pierwszy występ solowy:

 

Rzadko się chwalimy, ale duma nas rozpiera – nasza mała @janina.dowbor – i kolejna jakże ważna nagroda – 1 miejsce na Międzynarodowym Konkursie na Flet Solo – FLAUTO RICERCATO w Łodzi.

 

Pierwszy w życiu solo występ i taka niespodzianka!
Dziękujemy Kapitule m.in @ewelina_zawislak i @atagasargi Profesor Barbarze Świątek -Żelaznej, Profesorowi Antoniemu Wierzbińskiemu za docenienie naszej młodej artystki.

– napisała Joanna Koroniewska.

 

Nie jest to pierwszy sukces Janiny Dowbor, bo już w 2021 roku wygrała kilka konkursów muzycznych , a w związku z wygraną w konkursie 13-latka dostała wiele gratulacji:

 

A moim zdaniem sukcesami dzieci trzeba się chwalić ??? każde dziecko jest wyjątkowe ??? GRATULUJĘ

 

Oj cieszą sukcesy dzieci, cieszą! Mijamy się na tych konkursach z naszą córką również. Janinka jest mega zdolniacha!?

 

Ojej? brawo !!!? Jak pięknie gra ❤️ flet poprzeczny to trudny instrument ,sama grałam 8 lat,Zrobiłam dyplom z fletu- także wiem ile Janka musiala cwiczyc ,by dojsc do takiego poziomu ❤️ a także jak wielki talent posiada! ?

– pisano pod nagraniem.