CELEBRYCI

Jasnowidz Jackowski miał WIZJĘ o tym POLSKIM MIEŚCIE! Co zobaczył?!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski należy na jednych z najbardziej popularnych jasnowidzów w Polsce. Swoimi wizjami dzieli się od lat. Współpracuje również z organami ścigania. Tym razem ujawnia wizję o Szczecinie.

 

Wizje Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu opowiedział o swoim przeczuciu, które dotyczy Szczecina. Jednak popularny jasnowidz z Człuchowa tym razem nie miał apokaliptycznych wizji. Zobaczył coś, co może uspokoić mieszkańców tego miasta. Jackowski uważa, że 2023 rok będzie wyjątkowo bezpieczny dla mieszkańców Szczecina. Mogą się oni czuć wyjątkowo bezpiecznie w porównaniu z mieszkańcami innych polskich miast. Krzysztof Jackowski jest zdania, że ten rok nie będzie „normalny” dla Polski.

 

Bezpieczne miejsce

Jasnowidz z Człuchowa jest przekonany, że Szczecin będzie bardzo bezpiecznym miejsce. Jego mieszkańcy mogą spać spokojnie. Profeta powiedział w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu:

 

Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta

 

Niestety tak pozytywnych informacji Jackowski nie może przekazać mieszkańcom pozostałych regionów Polski. Jackowski powiedział:

 

Rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym od czasu, kiedy ja, a wiele już lat przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji

 

Czy tak rzeczywiście się stanie? Przyszłość zapewne przyniesie odpowiedź.

 

Zdjęcie: Facebook/ Krzysztof Jackowski