GWIAZDY

Afera z „Mam Talent!”. Agnieszka Chylińska o Wojewódzkim „dwulicowy i kłamliwy”!

„Mam Talent!” to program emitowany w TVN od 2008 ro 2019 roku. W jury zasiadała Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremiank, w kilku edycjach zaś Kuba Wojewódzki.

W jednym z ostatnich swoich programów Kuba Wojewódzki gościł Piotra Gąsowskiego. w styczniu 2023 r. aktor zrezygnował z udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, po tym, jak zwolniono Kasię Skrzynecką.

Gąsowski mówił o swojej lojalności i sympatii do koleżanki z programu. Na to Wojewódzki wspomniał swoje odejście z „Mam Talent!”.

To co powiedział, oburzyło zarówno Agnieszkę Chylińską, jak i Małgorzatę Foremniak!

 

https://www.instagram.com/agnieszka.chylinska/

 

Celebryta powiedział:

 

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność*

 

Jak się okazuje wersja jurorek jest zupełnie inna. Twierdzą one, że Wojewódzki zrezygnował z własnej woli oraz, że wcale ich o tym nie informował. Jak pisze Chylińska:

 

Drogi Kubo.
O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów.
Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz.

 

(…) przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka.
Idź i nie kłam więcej.

 

Podobne w treści oświadczenie pojawiło się na profilu Małgorzaty Foremniak:

 

Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu Mam Talent, dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzic hurtem????
Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią.

 

(…) Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu używa się nie swojego światła.

 

Sam Kuba Wojewódzki jak na razie nie odniósł się do tej „aferki”…

 

 

 

*cyt. za kultura.gazeta.pl