Joanna Koroniewska
GWIAZDY

Joanna Koroniewska z wkurzyła się na internautów! „Odstosunkujcie się od mojego życia” – zaapelowała.

Obecnie Joanna Koroniewska jest raczej influencerką niż aktorką. Na instagramie obserwuje ją ponad pięćset osiemdziesiąt tysięcy internautów.

Jednocześnie zarówno Joanna Koroniewska, jak i jej mąż, Maciej Dowbor spotykają się z krytyką, a czasem też hejtem. Często zarzuca im się, że zachowują się niepoważnie i nieodpowiednio do wieku (obydwoje są z 1978 roku) oraz do stanu rodzicielskiego, ponieważ są rodzicami dwóch córek.

 

Wczoraj Koroniewska zamieściła nagranie, na którym odgrywa Arianę Grande.

 

 

Zapewne pojawiły się osoby, które taki filmik uznały za niepoważny i pozwoliły sobie na nieprzychylne komentarze. W odpowiedzi aktorka napisała:

 

A do jakiego wieku można się wygłupiać, ubierać krótkie spodenki, ale przede wszystkim DOBRZE czuć się z sobą samym?! 🤔🤔🤦‍♀️🤦‍♀️

 

TO pytanka do tych osób, których komentarze udało mi się wyłapać , przy okazji opublikowania wczorajszego mojego wygłupu z pracy.

 

 

Joanna Koroniewska
https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Krytykantom dała też dobrą radę. Taką, która poprawi im humor:

 

Polecam czasem wyjąć KIJ Z czterech liter, docenić TO co ma się wokół siebie i pooddychać pełną piersią!

 

Nie da się jednak ukryć, że krytyczne wpisy dotknęły Joannę Koroniewską, ponieważ wkurzona poleciła im się „odstosunkować”:

 

A dla Wszystkich INNYCH mam prośbę – tak jak mi kompletnie nie przeszkadza Wasze podejście do życia- żyjcie sobie jak Wam najwygodniej – tak i uprzejmie proszę , odstosunkujcie się od mojego życia. Jakoś sobie w nim i z nim radzę. 😂😂🤭

 

Wydaje nam się jednak, że skoro Joanna została już influencerką to dała też przyzwolenie do oceniania jej życia i zachowania. Ważne jednak by odbywało się to w sposób kulturalny i nie krzywdzący Koroniewskiej.

 

Zobacz też: Zawzięcie walczyła. Niestety Joanna Koroniewska przegrała tę walkę!