GWIAZDY

Julia Wieniawa z zaskakującym warunkiem. Nie rozpoczyna pracy przed godziną…

Praca na planie filmowym zazwyczaj zaczyna się bardzo wcześnie. Zwykle aktorzy muszą pojawić się na planie około 5.30 czy 6 rano. Na początku odbywa się charakteryzacja, dopiero potem zaczynają się zdjęcia.

W takim trybie pracowała też Julia Wieniawa. Teraz jednak postawiła nietypowy warunek odnośnie godzin pracy.

 

screen – https://www.instagram.com/polsatofficial/

 

Obecnie aktorkę możemy oglądać w serialu „Teściowie” Do udziału w tej produkcji Julię Wieniawę przekonała nie tylko rola, ale i godziny pracy.

 

Akcja serialu zbudowana jest wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki [Wieniawa i Lucjana Ledwonia [Ingnacy Liss – przyp. red.]. Ona – fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on – pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży, więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie.

– czytamy na stronie Polsatu.

 

A Julia Wieniawa z rozmowie z Pomponikiem powiedziała, że nie chce zaczynać pracy przed 8 rano:

 

„Kiedyś pracowałam w serialu, gdzie miałam 70 dni zdjęciowych, codziennie 5:30 i to był hardkor. Stwierdziłam, że jeśli mam grać w serialu, to przynajmniej żeby to było zachowane, żeby się wysypiać, to wtedy będę lepiej się czuć, lepiej grać i dla wszystkich to będzie dobrze„*

 

I dodała:

 

„Ja w ogóle nie jestem  rannym ptaszkiem, raczej nocnym markiem. Ósma rano to jest takie minimum, żeby dobrze potem myśleć. A tak to, myślę, ,mam takie standardowe potrzeby, jak camper, w którym można odpocząć w czasie przerwy i tak dalej”.*

 

Jak widać tym razem udało się pogodzić wymagania produkcji z warunkami Julii Wieniawy.

 

>>>Alżbeta Lenska pokazała córkę. 12-letnia Zosia wygląda jak DOROSŁA kobieta!

 

 

*cyt.pomponik.pl