GWIAZDY

Szokujący gest! Ta GWIAZDA rezygnuje z udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z flagowych programów stacji Polsat. Na antenie obecny jest już od 2014 roku. W ostatnich tygodniach jednak przeżywa prawdziwą rewolucję.

Najpierw „podziękowano” Michałowi Wiśniewskiemu, który był jurorem w trzech ostatnich edycjach. Jednak dużo większe zdziwienie wzbudziło zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka bowiem jest w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku.

Teraz kolejna gwiazda wykonała szokujący gest!

 

https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

 

Wygląda na to, że i w show biznesie zdarzają się prawdziwe przyjaźnie i lojalność. Bo za wyraz takiej postawy trzeba uznać rezygnację Piotra Gąsowskiego.

Podobnie jak Katarzyna Skrzynecka, Gąsowski z programem związany jest od 2014 roku. Razem z Maciejem Dowborem tworzył parę prowadzących show.

 

Dziś w nocy Gąsowski poinformował o swojej rezygnacji:

 

Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej , jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się , iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie , Twojego serdecznego Kumpla , „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej , dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać!

 

Piotr Gąsowski wyraźnie dał do zrozumienia, że swoją decyzją chce zachować twarz i okazać lojalność Kasi Skrzyneckiej:

 

Przytoczę tylko , na koniec słowa , które napisałem na zakończenie jednego z odcinków , do muzyki „Final Countdown” grupy „Europe”: I tymi słowami się z tym pięknym programem pt:”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, żegnam:

 

„Jak każda piosenka,
Ta kończy się też ,
Lecz jeszcze jest puenta,
Lub morał, jak chcesz ,
Na scenie się zmieniasz wciąż ,
Nieważne , co grasz,
Lecz w życiu najlepiej …
Zachować swą Twarz!!!

 

Skrzynecka nie kryła swojego zdziwienia i wdzięczności:

 

Nigdy nie oczekiwałabym od kogokokwiek tak bohaterskiego gestu Honoru…!! Przeciwnie – uważam że akurat Wy z Maćkiem jesteście SERCEM tego programu, uwielbianym przez miliony Telewidzów ? Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie… Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako Artysta i jako Przyjaciel ❤❤❤❤❤ Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę❤ Mawiają, że Prawdziwi Przyjaciele skoczą za sobą w ogień … Skoczyłeś ??? Brak mi słów… muszę ochłonąć…

 

Jak do tej pory nie pojawił się żaden komentarz Polsatu w sprawie decyzji Gąsowskiego. Również drugi prowadzący – Maciej Dowbor – nie odniósł się do gestu swojego kolegi.

 

>>>Michał Wiśniewski wbija szpilę Edwardowi Miszczakowi. Tak komentuje zwolnienia w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!