GWIAZDY

Kasia Cichopek w nowej roli. Marcin Hakiel nie będzie zadowolony?!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie Marcin był trenerem. Razem wygrali program, a w 2008 roku wzięli ślub.

Po ich głośnym rozstaniu w marcu 2021 r. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel skoncentrowali się na własnych projektach zawodowych. Katarzyna nadal pracuje w TVP, a w TVP Kobieta ma prowadzić program „Operacja aranżacja”.

Marcin natomiast mocniej zaistniał w sieci. Być może także dzięki temu rozwija swoją działalność szkoleniową. I właśnie kilka dni temu informował, że otwiera nową szkołę tańca na warszawskiej Sadybie.

Teraz jednak okazało się, że Kasia Cichopek wystąpi w nowej roli, a to może się nie spodobać Marcinowi!

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Telewizja Polska poinformowała o powierzeniu Cichopek nowej funkcji. Będzie teraz nie tylko aktorką (w „M jak Miłość”) czy prowadzącą (w „Pytaniu na Śniadanie” czy innych produkcjach) ale też jurorką! Katarzyna Cichopek będzie bowiem oceniać występy taneczne w „You can dance TVP”.

 

Czy Marcin Hakiel nie będzie zadowolony z nowej pracy Kasi? Trudno ocenić, z pewnością jednak widzowie uważają, że to on byłby właściwszą osobą na miejsce jurora w „You can dance”.

 

Nie ma mojej aprobaty to jej mąż jest profesjonalnym tancerzem ???to niesprawiedliwe ?

 

Kiepska decyzja…ale powodzenia

 

Ale to dlatego, ze jej mąż jest tancerzem? Bo nie kumam ?

– pisano pod wiadomością o nowej jurorce.