GWIAZDY

Kasia Skrzynecka z rodziną. Ale kim jest TA dziewczyna ze zdjęcia?

Katarzyna Skrzynecka co roku jeździ do Grecji. Jak twierdzi to jest jej miejsce na ziemi.

Jej córka Alikia Ilia Łopucka (ur. 2011) ma także greckie imię, które oznacza „krystaliczna, szczera, szlachetna”.

W tym roku wydawało się, że pandemia koronawirusa uniemożliwi wyjazd Kasi, jej męża Marcina Łopuckiego i córeczki, do Gracji. Prezenterka bardzo nad tym bolała, jednak na sam koniec wakacji udało im się polecieć na kilka dni i Skrzynecka była zachwycona:

 

🇬🇷💙☀️ zawsze tu będę wracać, dopóki życia starczy 💙💙💙🇬🇷 Ktoś powie: to nudne, powracać od tylu lat w jeden zakątek… Każdy ma chyba taki ukochany cichy azyl, do którego pragnie wracać… i kolejne pokolenia rodziny wracają razem… kochając tę magię przyrody i natury … z dala od luksusowych kurortów… 🇬🇷💙💙💙☀️ kocham słyszeć grecki język naszych greckich Przyjaciół, którzy goszczą nas na śniadaniu… 💙 Kocham ich kulturę , gościnność i GRECKIE serce 🇬🇷💙

 

Z wyjazdu zamieściła wiele zdjęć, a na jednym z nich uwagę zwraca młoda blondynka. Jak twierdzą internauci, bardzo do Kasi podobna. Czyżby jakaś skrywana córka? Pojawiły się nawet komentarze typu:

 

Ale śliczne te pani córeczki pani Kasiu, piekne zresztą po mamie ☺️

 

Kim więc jest dziewczyna ze zdjęcia?

 

 

To Paula Łupucka czyli córka Marcina Łopuckiego. Mistrz Polski i Europy w fitnessie ,z poprzedniego związku jest tatą bliźniaków – Pauli i Dawida. Jak widać, Kasia Skrzynecka ma dobre relacje z Paulą i dzięki temu jest możliwy nawet wspólny wyjazd na wakacje. Brawo!

POLECAMY: Marcelina Zawadzka pozuje na motocyklu. Tymczasem w tle…!