GWIAZDY

Oscary. Dlaczego Will Smith spoliczkował prowadzącego?! (VIDEO)

Will Smith (53 l.) to jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów, a także muzyk i raper. Najbardziej znany jest z filmów „Dzień Niepodległości”, „Wróg publiczny” czy „Man in black”.

Wczoraj podczas gali Oscarów, Will Smith po raz pierwszy w swojej karierze został wyróżniony tą nagrodą. Otrzymał statuetkę za główną rolę w poruszającym filmie „King Richard”, gdzie zagrał ojca Venus i Sereny Williams.

 

 

Zanim jednak otrzymał nagrodę, jeden z prowadzących – komik Chris Rock – który miał wręczyć nagrodę w kategorii „najlepszy dokument”, postanowił zażartować z kilku znanych osób. Jedną z nich była żona Willa Smitha.

 

Jada Pinkett Smith (50 l.) podobnie jak mąż, jest aktorką. W 2018 roku u Jady zdiagnozowano łysienie plackowate i obecnie kobieta chodzi z ogoloną głową.

 

https://www.instagram.com/jadapinkettsmith/

 

Komik nawiązał do filmu „G.I. Jane”, gdzie Demi Moore była bardzo krótko obcięta. Chris Rock powiedział, że nie może doczekać się drugiej części filmu z tym, ze z Jadą w roli głównej.

 

https://twitter.com/bubbaprog

 

Wtedy na scenę wkroczył Will Smith i spoliczkował komika. Chris Rock próbował ratować sytuację i powiedział:

 

Will Smith właśnie spuścił mi łomot

 

Na to Smith już ze swojego miejsca zawołał:

 

Nie wymawiaj imienia mojej żony swoją piep**ną gębą

 

 

Po tym incydencie podejrzewano, że była to ustawka. Przeczy jednak temu dalsze zachowanie aktora.

 

W swoim wystąpieniu już po otrzymaniu nagrody Oscara, Will Smith ze łzami w oczach dziękował osobom zaangażowanym w produkcję „King Richard” oraz swojej rodzinie. Przeprosił też za swoje zachowanie i powiedział, że ma nadzieję, iż Akademia zaprosi go jeszcze raz.

 

Zobacz też:

Kapryśna gwiazda? Edyta Górniak bez TEGO nie zaśnie w hotelu!