BIZNES&POLITYKA

Leszek Miller KOŃCZY z POLITYKĄ! To NIĄ musi się zająć?!

Leszek Miller kończy swoją karierę polityczną. Były premier przekazał, że nie będzie już startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego ani do Sejmu. Polityk chce zająć się swoimi bliskimi.

Bez polityki

Leszek Miller chce zakończyć swoją polityczną działalność i w końcu przejść na zasłużoną emeryturę. Jednak nie ma zamiaru na niej leniuchować. Były premier chce zająć się swoją rodziną. Pragnie poświęcić czas ukochanej żonie Aleksandrze i wnuczce Monice. Miller w związku małżeńskim jest już ponad 50 lat. Tak polityk wspomina początki znajomości z ukochaną żoną. W rozmowie z Super Expressem mówił:

 

Klasa mojej żony organizowała wieczorek taneczny. Zostałem zaproszony wraz ze swoim bratem ciotecznym. Mieliśmy magnetofon marki „Melodia”. Ważył ze 20 kilogramów! Ja miałem najnowszą płytę Beatlesów. Od razu zobaczyłem taką  dziewczynę, co siedziała na wprost mnie ze swoimi koleżankami

 

Polityk przeżył też tragedię rodzinną. w 2018 roku jego syn popełnił samobójstwo. W rozmowie z Super Expressem były premier powiedział:

 

Zadzwonił do nas brat mojej żony i powiedział, że dzwoniła partnerka Leszka ze straszną wiadomością. W tym momencie ziemia osunęła mi się spod nóg

 

Walka z chorobą

Leszek Miller chce poświęcić dużo czasu swojej żonie Aleksandrze. Kobieta kilka lat temu walczyła z nowotworem. Operacja udała się a pani Aleksandra znów może cieszyć się zdrowiem. W trudnych chwilach mogła liczyć na swojego męża. Leszek Miller wspomina tamte chwile:

 

Kiedy moja żona leżała nieprzytomna na stole operacyjnym, czułem na sobie spojrzenie śmierci, jej lodowaty chłód…Ola ledwo przeżyła. Udało się wtedy uciec przeznaczeniu

 

Na szczęście te trudne chwile należą już do przeszłości. Czy będzie Wam brakowało Leszka Millera w polskiej polityce? Powinien przejść na emeryturę?

 

Zdjęcie: Facebook/ Leszek Miller