ZDROWIE&URODA

Maciej Dowbor ma problemy ze zdrowiem. „Teraz trwa walka”

Ostatnio Maciej Dowbor żalił się, że jest chory, bo miał temperaturę 37,8 stopnia. Tym razem jednak jego problemy są bardziej serio.

Prezenter jest osobą aktywną fizycznie. Wcześniej Maciej Dowbor startował w zawodach triatlonowych, w ostatnim czasie częściej grał w tenisa. Niestety jednak teraz na kilka tygodni będzie zmuszony zaprzestać takich aktywności.

 

https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Z posta zamieszczonego przez Dowbora wynika, że ma on poważne problemy z kolanem. Obecnie zaś podjął leczenie, które być może, pozwoli uniknąć operacji.

 

No to sobie nie pohasam przez najbliższe 5 tygodni.😬😢🤷‍♂️ Macie jakieś dobre ćwiczenia na utrzymanie formy, ale tylko pracując od pasa w górę?? Bo muszę na razie oszczędzać nogę!🤦‍♂️ Trzymajcie kciuki✊, bo teraz trwa walka, żeby kolanka nie operować.🤦‍♂️😜

 

Obecnie prezenter leczy się bezoperacyjnie:

 

Na razie Pan Doktor Machowski ściągnął wodę, wypłukali staw, wstrzyknął jakieś czarodziejskie płyny i czekamy, aż się wygoi. Potem kolejny magiczny zastrzyk po Nowym Roku i jak dobrze pójdzie… może lepiej nie zapeszać, ale mam zamiar pod koniec stycznia już zasuwać na korcie.💪💪👊

 

Tymczasem Macieja Dowbora martwi to, czy uda mu się utrzymać linię w czasie, gdy będzie zmuszony zaprzestać treningów.

Internauci jednak poradzili mu wstrzemięźliwość przy stole oraz wykonywanie takich ćwiczeń, w których można oszczędzać chore kolano.

 

>>>Dariusz Pachut zaskakuje! Czy tak ma wyglądać jego związek z Dodą?!