ZDROWIE&URODA

Magda Gessler poprawiała urodę? Wszystko widać na TYM zdjęciu!

69-letnia Magda Gessler to córka Mirosława Ikonowicza (ur. 1931 r.), który pracował jako korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Mamą restauratorki była Olga Ikonowicz (1931−2001), która pracowała jako reżyser dźwięku w Polskim Radiu.

Magda Gessler prezentuje bujną urodę i nie chodzi tylko o jej loki czy figurę, ale też o wyraziste kości policzkowe i usta. Kobieta więc wiele razy była podejrzewana o to, że „poprawiała urodę” i zrobiła sobie operację plastyczną. Restauratorka pokazała zdjęcie, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

https://www.facebook.com/magdagessler.official

 

Fotografia pochodzi z 1975 roku i przedstawia mamę Magdy Gessler. Zatem w tym czasie Olga Ikonowicz miała 44 lata.

Restauratorka pokazała to zdjęcie, by udowodnić, że urodę odziedziczyła po mamie oraz, że nie robiła sobie żadnych operacji.

 

Moja piekna mama #olga ikonowicz rok 1975 ..,, może teraz zrozumiecie ile niesprawiedliwego hejtu spadło na mnie ?? Ust wówczas nie powiększano. Ie wstrzykiwano kwasów w policzki .,, dziekuje mamie i tacie za moja urodę .. geny to podstawa . Te ciagle spekulacje na temat moich ust dziubkow … DOSC .., to ja bez interwencji … a jak będę jej potrzebować pierwsza o niej napisze .. bo to postęp nie grzech .., zrobione ze sztuka dobrego lekarza !!!!???

– napisała na Facebooku.

 

Faktycznie, podobieństwo jest bardzo duże. A w odpowiedzi na ten post internauci pocieszali restauratorkę i prosili, by nie przejmowała się hejterami.

 

>>>Maryla Rodowicz MUSI koncertować? Szok, jaką ma emeryturę!

 

Magda i jej mama na zdjęciu z 1975 r. – https://www.facebook.com/magdagessler.official

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)