fryzurę
CELEBRYCI

Maja Rutkowski zmieniła fryzurę! Upodobniła się do… znanego PIOSENKARZA?

Maja Rutkowski postawiła na bardzo odważną metamorfozę. Przefarbowała włosy na… ognistą czerwień! Czyżby inspirowała się kontrowersyjnym polskim piosenkarzem Michałem Wiśniewskim?

Żona Krzysztofa Rutkowskiego

Maja Rutkowski jest ukochaną żoną Krzysztofa Rutkowskiego. Słynny polski detektyw poślubił swoją narzeczoną 17 sierpnia 2019 roku. Ich ślub był jednym z największych wydarzeń medialnych roku!

fryzurę
IG

Zarówno uroczystość, jak i wesele odbyły się w pałacu w Rozalinie. Rutkowski ujawnił w wywiadzie dla Radia Zet, że na weselu bawiło się 200 osób, a na organizację całej imprezy wydał prawie milion złotych. Maja zaprezentowała się w aż pięciu sukniach, z kolei Krzysztof zaskoczył swoją żonę śpiewając jej jeden z największych hitów disco polo 2016 roku – piosenkę „Jesteś aniołem” Fishera.

fryzurę
IG

Przefarbowała włosy

Maja przefarbowała ostatnio włosy z blondu na ognistą czerwień. Podobny kolor włosów nosi znany polski artysta Michał Wiśniewski. Czy to właśnie nim się inspirowała Maja, czy może po prostu znudziła się swoim słomkowym blondem i zdecydowała się na całkowitą zmianę w wyglądzie?

Jak oceniacie jej metamorfozę?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram