rano
CELEBRYCI

Małgorzata ROZENEK pokazała, JAK wygląda RANO! Prawdziwy SZOK!

Rano mało kto wygląda porywająco.

Mimo to od gwiazd oczekujemy, że nawet rano będą miały atrakcyjny wygląd. A gdzie w tej kwestii plasuje się Małgosia Rozenek?

Perfekcyjna

Prowadzenie programu „Perfekcyjna Pani Domu” dało Małgorzacie Rozenek-Majdan przydomek perfekcyjnej. I faktycznie, gwiazda TVN’u bardzo dba o swój wizerunek. Teraz jednak, w okresie ciąży chyba troszkę sobie odpuszcza. Jednak ostatnie zdjęcie jakie zamieściła, wprawiło nas w pewną konfuzję.

W Walentynki

Otóż Małgosia zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z okazji Walentynek. Widać na nim „perfekcyjną” siedzącą na łóżku, w satynowej koszulce nocnej. Małgorzata trzyma wielki bukiet czerwonych kwiatów, w przewagą róż.

Łatwo się domyślić, że to walentynkowy prezent od Radosława Majdana.

Budzę się rano…

Zdjęcie jest opatrzone podpisem:

„Budzę się rano a tu… ?❤️ kocham Go ❤️❤️❤️”

I wszystko by się zgadzało, gdyby nie to „budzę się rano”. Bo można by sądzić, że zobaczymy Małgosię saute – może potarganą i na pewno bez makijażu.

Czytaj też: Anita SOKOŁOWSKA ma straszny problem z NOGAMI! (FOTO)

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda rano

Tymczasem Małgosia pokazując jak wygląda rano, zaprezentowała się nam może bez zrobionej fryzury (ma niedbały kucyk), ale za to na pewno w makijażu. Czy tak kobieta wygląda rano? Z pewnością nie, chyba, że wcześniej odwiedziła łazienkę, by poprawić urodę. Chyba, że Małgorzata śpi w makijażu, ale o to jej nie podejrzewamy! 🙂

Perfekcyjna Pani Domu o poranku – fot. instagram.com/m_rozenek/

 

fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/