duda
BIZNES&POLITYKA

Prezydent Duda pokazał, jak traktuje żonę! Zobacz VIDEO!

Jak naprawdę prezydent Duda traktuje swoją żonę?

W oficjalnych sytuacjach Andrzej Duda oraz jego żona Agata Kornhauser-Duda wydaje się być zgodnym małżeństwem. To oczywiste, że spotkania o wysokiej randze, w których uczestniczy ta para, odbywają się według planu. Nie ma tu miejsca na pokazywanie osobistych odczuć – sympatii czy animozji.

I patrząc właśnie na relacje z oficjalnych spotkań Para Prezydencka wygląda na zgodne małżeństwo. Pozytywnie może świadczyć także to, że są już 25 lat po ślubie. Jednak jak jest naprawdę?

W internecie pojawiło się nagranie, które mówi wszystko! Widać na nim właśnie Andrzeja Dudę i Agatę Kornhauser-Duda uchwyconych w oficjalnych sytuacjach. Łatwo jednak zauważyć jak Prezydent traktuje żonę i jakie podejście ma ona do niego.

Choć film pokazuje sceny z życia politycznego, to Para Prezydencka nie potrafi powstrzymać się od czułych gestów – przytulania, głaskania, czy poklepywania, od spojrzeń i wzajemnych uśmiechów.

Jak widać Prezydent Duda traktuje swoją żonę z miłością i oddaniem, a film jaki prezentujemy poniżej – jest bardzo wzruszający! Czułym scenom i gestom dodatkowo towarzyszy piosenka Golec Uorkiestra „Ty i tylko Ty”, która świetnie pasuje do całości nagrania.

Film pojawił się na Twitterze „W Pałacu Prezydenckim” z okazji Walentynek oraz 25-lecia małżeństwa Pary Prezydenckiej.

Czytaj też: Dominika Korwin-Mikke przyznała: mąż bije…

fot. twitter