GWIAZDY

Mama Sary James: „Nie mogłam TEGO nie wstawić”! [FOTO]

Mama Sary James, Arleta Dancewicz jest bardzo zaangażowana karierę muzyczną córki.

Niedawno Sara James wraz z mamą poleciała do Los Angeles, gdzie wzięła udział w castingu do programu „America’s Got Talent”.

Występ Sary zakończył się wielkim sukcesem. Nastolatka z Polski dostała tzw. złoty przycisk, co oznacza, że od razu przeszła do półfinału.

 

https://www.instagram.com/arletadancewicz/

 

Po tym jak ogłoszono werdykt, zarówno Sara James, jak i jej mama popłakały się ze szczęścia i długo nie mogły się uspokoić. Teraz Arleta Dancewicz ma kolejny powód do radości i dumy z córki.

 

 

Mama Sary James zamieściła zdjęcie z nowojorskiego Times Square. Na fotografii widać drapacz chmur, na nim ogromny ekran, na którym widać właśnie Sarę.

 

Nie mogłam tego nie wstawić 🤗
Duma mnie rozpiera 😁💪🎶❤️

– napisała Arleta Dancewicz.

 

Tym razem jednak nie chodzi o program „America’s Got Talent”, lecz o projekt Equal Spotify. Celem programu jest wyrównanie szans kobiet na rynku muzycznym. W ramach Equal tworzone są globalne playlisty z utworami wykonywanymi przez kobiety:

 

Co więcej, co miesiąc wybrane artystki pojawią się na okładkach lokalnych playlist EQUAL, a ich twórczość będzie polecana na platformie, zwiększając im szansę kariery na międzynarodową skalę!

– podano na stronie Spotify.

 

Sara James jako pierwsza Polka została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL. I to właśnie z tego powodu prezentowana jest na Times Square w Nowym Jorku.

 

https://www.instagram.com/arletadancewicz/