CELEBRYCI

Marcelina Zawadzka na snowboardzie. Nie zgadniesz, gdzie pojechała!

W listopadzie 2020 r. Marcelina Zawadzka kilka tygodni spędziła w Tulum w Meksyku.

Pisała wtedy, że są z nią wierni przyjaciele, którzy ją wspierają. A ci przyjaciele, z którymi Marcelina Zawadzka wypoczywała w Meksyku to Natalia Siwiec z rodziną oraz nowy partner byłej Miss – Tomasz Włodarczyk (więcej na ten temat tutaj).

Teraz Marcela znów wyjechała za granicę i też wybrała miejsce nie należące do najtańszych. Hotel w Tulum, gdzie przebywała w listopadzie jest obiektem, gdzie za noc trzeba zapłacić ok. 1600 złotych. Obecnie Zawadzka przebywa ze swoim chłopakiem w szwajcarskim kurorcie Verbier.

 

Always try to keep a patch of sky above your life ☁️🌤☁️ #sky 💨 #clouds #incredible #view #beautifulclouds #marcelproust ✨ #snowboard #sun #sunday ☀️🙏🙌🏻 – pisze Marcelina.

 

na snowboardzie – https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

 

W Verbier ceny noclegów zaczynają się od około 800 złotych w górę, a z 6-dniowy ski pass trzeba zapłacić ponad 1500 złotych. I co ciekawe w tym samym czasie i w tej samej miejscowości wypoczywa Jarosław Bieniuk z nową partnerką oraz z córką Oliwią Bieniuk (zobacz tutaj). Być może więc wszyscy razem wybrali się na narty.

Biorąc pod uwagę, że od dobrych kilku miesięcy Marcelina Zawadzka jest bez pracy, to prowadzi bardzo ciekawe życie 🙂

 

z Tomaszem Włodarczyk – https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/