GWIAZDY

Marina Łuczenko-Szczęsna ma poważne problemy! Zobacz oświadczenie gwiazdy!

Marina Łuczenko-Szczęsna znikła z social mediów. Niedawno paparazzi przyłapali ją zapłakaną i palącą papierosa. Co dzieje się z gwiazdą?

Marina Łuczenko-Szczęsna (31 l.) znana jako Marina to wokalistka i kompozytorka ukraińskiego pochodzenia. Prywatnie żona piłkarza Wojciecha Szczęsnego i mama Liama Szczęsnego.

 

szczęśliwa Marina na wakacjach w Grecji – https://www.instagram.com/marina_official/

 

Jeszcze na początku października wokalistka cieszyła się sukcesem swojej nowej piosenki „MaRina ft. Young Igi pt. „Nigdy Więcej” (video poniżej). Później jednak polska WAG (ang. Wives and Girlfriends – żony i dziewczyny piłkarzy) znikła z instagrama, choć wcześniej była bardzo aktywna w social mediach.

 

Zamiast pięknych, wystylizowanych zdjęć, w mediach pojawiły się te zrobione przez paparazzi. Widać na nich zapłakaną Marinę.

 

Zaniepokojone fanki dopytywały wokalistkę, co się z nią dzieje. W końcu Łuczenko-Szczęśna wydała oświadczenie. Jej wpis na instastory jest potwierdzeniem poważnych kłopotów gwiazdy:

 

Nie zwykłam obarczać innych swoimi problemami czy smutkami. Każdy ma tego aż nadto i nie po to tu zaglądacie. Wywoływanie współczucia pod publiczkę też nie jest w moim stylu. Pozwólcie, że zostawię również bez komentarza zdjęcia, które obiegły internet i media snujące coraz ciekawsze spekulacje.
Bardzo wam dziękuję za wsparcie i troskę. To mega miłe. Choć życie bez social mediów wciąga to postaram się tutaj częściej zaglądać do was i wysyłać wam tylko pozytywną energię.

 

oświadczenie Mariny – https://www.instagram.com/marina_official/

 

Tym samym Marina Łuczenko-Szczęsna jasno dała do zrozumienia, że prywatne sprawy zamierza zachować dla siebie.

 

>>>Dziewczyna polskiego boksera pokazała za dużo? Bezcenna riposta celebrytki! (dużo zdjęć)