CELEBRYCI

Kaja Godek i Krzysztof Śmiszek w Polsacie. Ale jej dogadał!

Kaja Godek i Krzysztof Śmiszek to osoby ze skrajnych obozów politycznych i moralnych. Choć są w podobnym wieku, to dzieli ich niemal wszystko.

I właśnie ta para pojawiła się w rozmowie w Polsat News. 38-letnia Kaja Godek, z wykształcenia anglistka, a z powołania aktywistka pro-life oraz 41-letni prawnik i polityk – Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia.

Tematem rozmowy był projekt ustawy „Stop LGBT” zakazującego między innymi marszów równości, pod którym zebrano 200 tysięcy podpisów.

 

goście Agnieszki Gozdyra w Polsat News – polsatnews.pl

 

Podczas spotkania Kaja Godek wyjaśniła, dlaczego propagowanie homoseksualizmu i nadawanie osobom o tej orientacji nowych praw jest tak niebezpieczne:

 

….ruch LGBT dąży do dominacji całkowitej przestrzeni politycznej, kulturalnej, do realizacji swoich postulatów i to najbardziej radykalnych

 

Powiedziała, też, że w Brukseli są targi, na których można sobie kupić dziecko u surogatki i jest to zgodne z prawem(!). Marsze Równości, legalizowanie „małżeństw” homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary homoseksualne zdaniem Kai Godek narusza Konstytucję, mówi o tym:

 

Art. 18 konstytucji, który mówi o ochronie rodziny, o ochronie małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Postuluje się na zrównanie z normalnym małżeństwem innego typu różnych związków, postuluje się adopcję dzieci przez homoseksualistów, postuluje się uczenie, że jest więcej niż dwie płci. A płci są tylko dwie.

 

Aktywistka uważa, że trzeba chronić dzieci, które miałby być adoptowane przez związki jednopłciowe:

 

Zagrożone są dzieci, które oddaje się homoseksualistom na wychowanie. (…) Podobno homoseksualistów jest w społeczeństwie jeden, dwa procent. Okazuje się, że osoby osadzone za pedofilię, od 30 do 60 proc. – zależy w którym więzieniu – to byli homoseksualiści. To jest potężna nadreprezentacja.

 

Co na to wszystko poseł Krzysztof  Śmieszek? Jak skomentował projekt „Stop LGBT”?

 

Projekt łamie podstawowe zasady konstytucyjne. Jest kpiną z rozumu, intelektu, ludzi, a przede wszystkim z konstytucji.

 

Dogadał jej..?

 

>>>Medycy są wściekli. Chcą ukarania Edyty Górniak!

 

źródło: polsatnews.pl