GWIAZDY

„Najbardziej seksowny trening”. Doda zrobi go za MILION złotych! (VIDEO)

Niedawno Doda przyznała, że ma bardzo mało czasu na ćwiczenia. W trakcie pracy nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” na trening znajdowała tylko godzinę dziennie.

Mimo to wygląda świetnie, co – jak twierdzi – jest zasługą odstawienia alkoholu i mięsa. Teraz jednak wokalistka postanowiła wykonać „najbardziej seksowny trening”. Jednak nie za darmo – fani Dody musieli za niego „zapłacić” milion złotych.

 

Wszystko dlatego, że wokalistka postanowiła się włączyć w akcję pomocy dla 18-letniej Julii, która ma guza mózgu. Leczenie nastolatki możliwe jest tylko w Stanach Zjednoczonych i wyceniono je pierwotnie na 6 milionów złotych. Później jednak do Julii dotarła przerażająca wiadomość – kwota wzrosła na ponad 8 milionów! złotych!

 

Jestem załamana… W piątek otrzymaliśmy kosztorys na leczenie w USA. Kiedy zobaczyłam kwotę na dokumencie ze szpitala, zamarłam. Mój świat runął po raz kolejny…

Kwota na kosztorysie to ponad 8 milionów złotych! Początkowe przypuszczenia były błędne i oparte na przypadku kilkuletniego dziecka, jednak moja waga i ilość potrzebnych leków generuje znacznie wyższe koszty! Żyłam nadzieją, że jesteśmy blisko zakończenia zbiórki. Teraz prześladują mnie myśl, czy uda się zebrać pieniądze na czas… – pisze Julia.

 

W akcję pomocy włączyło się wiele gwiazd, w tym Doda. Jednak jak mówi sama wokalistka, licytowanie kolacji z gwiazdą i innych tego typu „cegiełek” jest nudne. Zaproponowała coś zupełnie innego:

 

Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruję się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening. Bez przypału. Zapraszam. Hajsu nie szczędźcie.

 

I faktycznie udało się zdobyć kolejny milion. Doda, zgodnie z obietnicą szykuje się już na trening (video poniżej).

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Obecnie (14.09.2020) na koncie Julii jest ponad 6 milionów złotych. Brakuje więc jeszcze dwóch milionów. Wystarczy nawet symboliczna kwota, by wesprzeć Julię Kuczała.

Zbiórka prowadzona jest TUTAJ.

 

 

 

foto/video – https://www.instagram.com/dodaqueen/