BIZNES&POLITYKA

Najbogatszy człowiek świata ma nietypowy nawyk. Jeff Bezos robi TO codziennie rano!

Większość pracujących osób codziennie rano (lub nie) je śniadanie, szykuje dzieci do szkoły czy przedszkola, później trzeba wszystkich rozwieźć czy odprowadzić, a samemu udać się do pracy.

Zazwyczaj codziennie rano towarzyszy nam brak czasu i pośpiech. Tymczasem założyciel firmy Amazon.com i najbogatszy człowiek świata zdradził swój patent na udany poranek.

 

z Luną – https://www.instagram.com/jeffbezos/

 

Jeff Bezos posiada majątek szacowany na 204 mld dolarów i ponoć w ciągu każdej godziny jego bogactwo wzrasta o 4,5 miliona dolarów.

Legendy na temat bogaczy mówią, że są to osoby bardzo zdyscyplinowane i zmotywowane. Wstają bladym świtem i zabierają się do pracy.

Jednak Jeff Bezos, choć wstaje rano, to jednak robi zupełnie co innego. Co takiego? Zdradził w książce „Invent & Wander: The Collected Writings of Jeff Bezos” [Wymyślanie & Błądzenie: Zebrane pisma Jeffa Bezosa].

 

Napisał, że:

 

Z rana lubię się po prostu poszwendać. Wstaję wcześnie, ponieważ wcześnie chodzę spać. Lubię poczytać gazetę, napić się kawy i zjeść śniadanie z moimi dziećmi, zanim pójdą do szkoły. Dlatego czas na „obijanie się” jest dla mnie bardzo ważną częścią dnia. Z tego samego powodu moje pierwsze spotkania umawiam dopiero na dziesiątą rano.”*

 

Miłośników porannego szwendania się z pewnością jest znacznie więcej. Nie każdy jednak może pochwalić się takimi spektakularnymi efektami jak Jeff Bezos!

 

>>>Seniorka z Kielc nabrała oszustów. Zamiast pieniędzy, do reklamówki włożyła…

 

*cyt. businessinsider.com.pl