ZDROWIE&URODA

Nożownik z Bydgoszczy zatrzymany. To recydywista!

W czwartek wieczorem (23.06.2022) w Bydgoskiej dzielnicy Fordon doszło do dramatycznych wydarzeń.

Wszystko działo się około 19.30 na ulicy Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy. 40-letni mężczyzna zaatakował nożem 41-latka.

 

https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/

 

Zgłoszenie na temat zdarzenia wpłynęło około godziny 20. Ugodzony nożem mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jednak jego życia nie udało się uratować.

 

Tymczasem policja rozpoczęła obławę na nożownika. Obława okazała się być skuteczna i już około godziny 22 wieczorem, mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań w Fordonie. W momencie zatrzymania 40-latek był agresywny, a jak się później okazało, jest to recydywista. Już wcześniej karany był za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.

 

Policjanci, przed godziną 22:00, namierzyli go w jednym z fordońskich mieszkań. Podczas zatrzymywania mężczyzna był agresywny. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli też nóż. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiej komendy, którzy zgromadzony materiał przekazali do prokuratury.

– informuje policja kujawsko-pomorska.

 

W sobotę (25.06.2022) nożownik z Bydgoszczy został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Za to przestępstwo grozi nawet kara dożywocia. Wobec mężczyzny zastosowano 3-miesięczny areszt.

Przyczyną ataku nożownika najprawdopodobniej były sprawy osobiste, chodzić miało o kobietę.