GWIAZDY

Odważny Piotr Gąsowski przyznał się. Wyjechał TAM z córką!

Piotr Gąsowski to aktor i prezenter, prowadzący program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie.

Przez wiele lat związany był z Hanną Śleszyńską, z którą ma syna Jakuba, a z obecną partnerką Anną Głogowską ma córkę Julię. Piotr Gąsowski chętnie pokazuje się ze swoimi dziećmi na instagramie, a szczególnie często gości tam nastoletnia Julia (ur. 2007).

 

Aktor właśnie podzielił się kilkoma zdjęciami z wyjazdu z córką. Jednak jak sam pisze, jest to akt odwagi, bo obawiał się hejtu z powodu zagranicznych wojaży.

 

Dawno mnie tu nie było 😀!Musiałem odpocząć , „zresetować się”, spędzić czas z córką ! Tylko z córką !

– tłumaczy Gąsowski.

 

z Julią – https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Jak mówi wie, że tego typu podróże mogą być negatywnie odebrane:

 

Zastanawiałem się czy umieścić te zdjęcia , żeby nie być posądzonym o „brak solidarności” z osobami walczącymi z pandemią w Kraju😮! To słyszałem z ust pewnego ministra i z ust paru tych , co wyjechali ale cichcem…😂

 

Mimo to, postanowił nie ukrywać faktu, że wyjechał z Julią za granicę. Ona sam też nie zazdrości innym podróżującym do egzotycznych krajów:

 

…ja zawsze się cieszę z tego , że ktoś ma okazje , gdziekolwiek spędzić razem czas i choć na chwilę oderwać się od wiadomych tematów! Ja w ogóle się cieszę , jak ludzie się cieszą! Może to nie za bardzo modne, może nawet głupie ale nic na to nie poradzę!🤣 Tak mam i już!🤓

 

A gdzie Piotr Gąsowski zabrał córkę na wakacje? Polecieli do Zjednoczonych Emiratów Arabskich!

 

Zobacz też: Małgorzata Socha na wakacjach. Piękne kadry z dziećmi!