CELEBRYCI

„Przygrubawa” Słowianka Donatana pręży się na samochodzie. Tego nie możesz przegapić!

Paula Tumala to jedna ze Słowianek z teledysku Donatana i Cleo. W styczniu tego roku modelka i celebrytka została mamą.

14 stycznia 2020 r. Paula Tumala urodziła bliźniaczki, na świat przyszły jej córki Anastazja i Nadia. Przed ciążą, a nawet w jej trakcie modelka prezentowała się bardzo zmysłowo i seksownie. Jednak już po porodzie, miała problemy z wagą i dojściem do formy. Odczuwała z tego powodu przygnębienie i pożaliła się nawet, że musi ustąpić miejsca młodszym. Bardzo szarmancko zachował się wtedy Donatan, który złożył zaskakującą deklarację (czytaj tutaj).

 

Po chwilowym obniżeniu nastroju Paula postanowiła prezentować swoje ciało takie, jakie jest. Nawet jeśli sama uważa, że odbiega ono od ideału. Odważyła się nawet na nagie zdjęcie przy okazji Strajku Kobiet (zobacz tutaj).

 

Teraz celebrytka odpowiedziała, na „zarzuty” dotyczące jej wyglądu. I zrobiła to ze sporym dystansem do siebie, bo potwierdziła, że jest „przygrubawa”:

 

Pod ostatnim zdjęciem przeczytałam komentarz „ale ostatnio jesteś przygrubawa” – hahaha… tak, jestem i się tego nie wstydzę 🥰🤷🏼‍♀️ staram się wrzucać zdjęcia „NIE PLASTIKOWE” tylko takie jaka jestem naprawdę …

Przy okazji przyznała się do retuszowania zdjęć:

 

owszem usunę brzydkie zmarszczki czy wygładzę skórę w niektórych miejscach ale po co mam obrabiać zdjęcia i się na nich nie poznawać ? 😂😂😂 na story
widać dokładnie moje kształty i to jak wyglądam naprawdę.

 

I faktycznie na zdjęciach widać wcale nie-wiotkie uda, pupę i nieco wystający brzuszek. Internautki jednak doceniają takie właśnie widoki:

 

ja mam dosyć zdjęć w necie lasek, które dobrze się ustawia do zdjęcia a w rzeczywistosci jest inaczej, a takie prawdziwe piękne zdjęcia, uwierz, potrafią nawet „budować” inne kobiety.

 

Jak widać szczerość Pauli trafiła na podatny grunt 🙂

 

>>>Maffashion pokazała brzuch w 2 miesiące po porodzie. Szok, JAK wygląda! (FOTO)

 

czy Paula Tumala jest przygrubawa? – https://www.instagram.com/paulatumala/
celebrytka pręży się na samochodzie – https://www.instagram.com/paulatumala/