CELEBRYCI

Donatan pociesza jedną ze „Słowianek”: „Mam zamiar Cię brać!”

Paula Tumala (ur. 1987) to fotomodelka, która popularność zyskała dzięki udziałowi w teledysku Donatana i Cleo pt. „My Słowianie”.

Tumala brała też udział w występie podczas Eurowizji, gdzie była jedną z ubijających masło Słowianek (video poniżej). Występy z Donatanem przyczyniły się do rozwoju kariery Pauli jako modelki.

 

tak Paula wyglądała w lutym 2019 – https://www.instagram.com/paulatumala/

 

Sytuacja zmieniła się, gdy Paula Tomala urodziła dzieci. W styczniu 2020 r. na świat przyszły córeczki – bliźniaczki Anastazja i Nadia. Modelka napisała wtedy:

 

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️
Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami.
Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu.

 

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

 

Jednak w siedem miesięcy po porodzie, modelka zamieściła szczery wpis. Wynika z niego, że poczucie własnej wartości opierała przede wszystkim na swoim wyglądzie. Gdy po ciąży przybrała kilka kilogramów, nie może się zaakceptować:

 

Po urodzeniu dzieci moje ciało nie wygląda już dobrze.
(…) sama ze sobą czuję się okropnie…
(…) Chciałabym się zaakceptować, staram się nie zwracać uwagi na wszelkie mankamenty mojego wyglądu, ale szczerze… nie daję rady…😔
Nie lubię oglądać się przed lustrem i najchętniej chodziłabym zakryta od stóp do głów… – pisała Paula.

 

Co ciekawe, internautki wcale nie pocieszały modelki. Raczej radziły jej by zaczęła ćwiczyć lub… zrobiła sobie operację plastyczną.

 

View this post on Instagram

Cześć dziewczyny 🌷 Głównie do Was kieruję ten post, gdyż zastanawiam się jak wiele z Was ma podobnie jak ja… Po urodzeniu dzieci moje ciało nie wygląda już dobrze. Powiedzmy sobie szczerze 😔 – czuję, że nigdy już nie będzie wyglądać jak przed ciążą, ale ja dzisiaj nie o tym… Zastanawiam się czy czujecie się nadal atrakcyjne i nie krępuje Was prezentowanie swoich wdzięków przed mężem lub życiowym partnerem? Niby jestem szczęśliwa, mam cudowne i zdrowe córeczki, lecz sama ze sobą czuję się okropnie… Mój Karol jest wyjątkowy, bo jest ojcem moich dzieci i kocha mnie taką jaka jestem pomimo moich niedoskonałości… Chciałabym się zaakceptować, staram się nie zwracać uwagi na wszelkie mankamenty mojego wyglądu, ale szczerze… nie daję rady…😔 Nie lubię oglądać się przed lustrem i najchętniej chodziłabym zakryta od stóp do głów… A jak to jest u Was dziewczyny ? #mama #bliźniaczki #bliźniaki #ciąża #mojewszystko #dzieci #rodzina

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

 

Teraz Pula Tumala udzieliła wywiadu w podobnym tonie. Powiedziała, że pomimo dobrych wspomnień ze współpracy z Donatanem, nie widzi się w kolejnych teledyskach:

 

Dzięki Donatanowi bardzo dużo zmieniło się w moim życiu, oczywiście na lepsze. Miło wspominam okres Eurowizji, współpracy z Donatanem i Cleo. (…)
Mam 33 lata. Kobieta 33-letnia w teledysku to nie jest nic złego, ale wolę ustąpić to miejsce młodszym koleżankom.

 

Na tę wypowiedź szybko zareagował Donatan. Na swoim instagramie zamieścił wpis, w którym pociesza Paulę i zapewnia o chęci dalszej współpracy:

 

@paulatumala dziękuję za dobre słowa! 🙂 Natomiast zasmuciło mnie gdy w wywiadzie powiedziałaś że nie pasowałabyś już do moich teledysków z uwagi na wiek. Pragnę to zdementować – wręcz przeciwnie! Teraz masz status SUPER MILF [MILF – mother/mom I’d like to fuck z ang. „mamuśka, którą chciałbym przelecieć” – przyp. red.] i mam zamiar Cię brać! ( do klipu! ) 😎

 

 

Jak sądzicie, czy Donatan szykuje jakąś rolę dla modelki o pełnych kształtach?

 

POLECAMY: Gorące zdjęcia i wulgarne słowa Dody na temat jej ty*ka. Zobacz!