GWIAZDY

Radosne wieści od Cezarego Pazury. Płyną gratulacje!

Cezary Pazura już za miesiąc skończy 62 lata (ur. 13 czerwca 1962 roku). Aktor jest jednak w świetnej formie i właśnie przekazał zaskakujące wieści!

Przypomnijmy, że Pazura ma za sobą dwa małżeństwa, a obecnie jest mężem Edyty Pazury. I właśnie spraw rodzinnych dotyczy radosna wiadomość!

 

https://www.instagram.com/edyta_pazura/

 

Cezary Pazura łącznie ma czwórkę dzieci. Z małżeństwa z Żanetą (rozwód w 1994 r.) ma córkę, Anastazję (ur.  1989). Następnie był mężem Weroniki Marczuk, jednak para nie miała dzieci.

Później zaś w 2009 roku wziął ślub z młodszą o 26 lat Edytą Zając. Z tego małżeństwa urodziła się trójka dzieci: Amelia (ur. 2009), Antoni Józef (ur. 2012) i Rita (ur. 2018).

 

Dnia 1 maja 2024 r. Cezary i Edyta świętowali 15-lecie swojego małżeństwa i z tej okazji polecieli na Malediwy. Ale to nie wszystko, bo para postanowiła odnowić swoją przysięgę małżeńską!

 

I żyli długo i szczęśliwe ❤️❤️❤️ #15anniversary #odnowaprzysiegimałżeńskiej

– napisali na instagramie.

 

A do Cezarego Pazury i jego żony płyną gratulacje:

 

Pieknie ????Gratulacje????Love is everywhere????????????????????????

 

Kolejnych długich lat ze sobą w zdrowiu i miłości ????????????????

 

Takiej miłości na następne lata z całego serca ❤️

 

Przypomnijmy, że małżeństwu Cezarego i Edyty nie dawano wielkich szans. Nie dość, że aktor brał już trzeci ślub, to zwracano także uwagę na znaczną różnicę wieku. A tu taka niespodzianka – para jest już 15 lat po ślubie i jak widać, dobrze się między nimi układa.

 

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie! „bestia zasługująca na wieczne potępienie”

 

https://www.instagram.com/edyta_pazura/