CELEBRYCI

Kaźmierska nie kryła, że prowadzi AGENCJĘ TOWARZYSKĄ! Zobacz archiwalne nagranie!

Za sprawą serwisu Goniec, Dagmara Kaźmierska stała się ofiarą medialnej nagonki. Dlaczego nagonki?

Celebrytka nigdy nie kryła, że ma za sobą kryminalną przeszłość i że została skazana na karę więzienia. Karę jednak odbyła i zaczęła realizować się w innej dziedzinie czyli w programach telewizyjnych. Tymczasem serwis Goniec ujawnił szczegóły sprawy Kaźmierskiej, w celu kompromitacji „Królowej Życia” [więcej tutaj]

 

Tymczasem Dagmara Kaźmierska już dawno temu mówiła czym się zajmuje. Wiele lat temu wystąpiła w programie „Miejsca Przeklęte”, gdzie pokazywała swoją agencję towarzyską.

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=0WUGpPZet5I

 

„Miejsca Przeklęte” to:

 

Cykl programów opowiadających o nadzwyczajnych wydarzeniach poruszających opinię publiczną, które miały miejsce w Polsce ubiegłego stulecia. Sprawa morderstwa, którego wyjaśnienie znajduje się w pewnej książce, śmiertelny wypadek kierowcy rajdowego Janusza Kuliga czy egzekucja członków gangu w restauracji w Warszawie – to tylko niektóre z niewyjaśnionych spraw zaprezentowanych w tej serii.

– podaje TVP.

 

Kilkanaście lat temu ekipa programu zawitała do Kłodzka i do agencji towarzyskiej Dagmary Kaźmierskiej. Jak zapowiadał Telemagazyn:

 

W ostatnim domu przy międzynarodowej drodze E67, na wylocie z Kłodzka na Pragę mieści się dziś agencja towarzyska „Heidi”. W tym samym miejscu ponad 100 lat temu została bestialsko zamordowana 9 – letnia dziewczynka, niestety nie było to jedyne krwawe zdarzenie związane z tym Miejscem Przeklętym.

 

Dagmara Kaźmierska – agencja towarzyska

W programie Kaźmierska opowiadała o swoim lokalu:

 

Kilka lat temu kupiłam ten budynek w dość takim stanie… na pewno nie takim jak teraz. Trzeba było tu wymianę okien zrobić, elewacje. No spory remont. Taki night club tutaj, maszyny, można się napić… posiedzieć, porozmawiać, no. W przyszłości mam zamiar zrobić w drugiej części motel. Taką karczmę chciałabym zrobić przydrożną, na wzór zakopiański…

 

Twierdziła jednak, że jej klub nie nazywa się „Heidi”, a Tora. Przyszła celebrytka nawiązała też do strzelaniny  z udziałem jej męża:

 

Miała miejsce strzelanina w 2001 bodajże, to był w kwietniu. To było w ogóle nie w tym miejscu. W mieście był klub, który także nosił nazwę 'Haidi’. Grupa z Wrocławia miała zatarg z moim mężem i tam właśnie pomiędzy nimi były jakieś tam niesnaski. Była strzelanina.

– przyznała.

 

Reagując na aktualną aferę ze swoim udziałem Dagmara napisała gorzko:

 

Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa , a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić .

 

Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski.
KLUB TOWARZYSKI – a nie miejsce do gnębienia kobiet !!!

[więcej tutaj]

 

Pytanie zatem, czy kobieta, która przyznaje się do swojej ciemnej przeszłości i która odbyła już swoją karę, ma prawo funkcjonować w społeczeństwie, ma prawo się realizować czy też nie…?

 

Nagranie programu „Miejsca Przeklęte” poniżej.