ZDROWIE&URODA

Rozczarowany Jacek Kurski. Nie tak to miało wyglądać!

Jacek Kurski (55 l.) i Joanna Kurska (47 l.) spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka.

Córeczka Jacka Kurskiego ma nosić imiona Anna Klara i urodzić się już w ten czwartek. Podanie tak konkretnego terminu oznacza, że prawdopodobnie będzie to poród przez cesarskie cięcie.

 

Jak informuje Super Express, Joanna Kurska jest już w szpitalu i oczekuje na poród. Niestety w czasie ciąży, żona prezesa TVP miała cukrzycę ciążową. Z tego powodu jest pod obserwacją lekarzy.

 

Także sam poród nie będzie przebiegał tak, jak oczekiwał Jacek Kurski:

 

Ze względu na reżim sanitarny związany z COVID-19 Jacek Kurski nie będzie mógł asystować przy porodzie. Joanna Kurska urodzi sama, ale jest pełna zrozumienia dla personelu szpitala i pogodziła się z tym

– czytamy na portalu Pomponik.

 

Nie będzie miał więc możliwości osobiście wspierać żony ani powitać nowonarodzonego dziecka, czy też – w przypadku cesarskiego cięcia – kangurować córeczki.

 

Kurscy jednak postanowili skorzystać z dobrodziejstw techniki. Według informacji serwisu, Jacek Kurski będzie mógł zdalnie uczestniczyć w porodzie poprzez oglądanie transmisji on line. W czasach covidowych coraz więcej par decyduje się na taką właśnie transmisję.

 

Zobacz też: Poseł Anna-Maria Żukowska o męskiej ciąży: „Zdarzają się sytuacje, że biologiczny mężczyzna rodzi dziecko” (VIDEO)

 

 

https://www.facebook.com/beatamaciejewskaofficial/