CELEBRYCI

Seler czy BURAK? Agata Rubik zaliczyła wpadkę w amerykańskim markecie!

Agata Rubik powoli zadomawia się w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka zrobiła prawo jazdy i właśnie pochwaliła się, że sama odwiozła męża na lotnisko.

Piotr Rubik, pomimo przeprowadzki do USA, nadal koncertuje w Polsce i właśnie poleciał do kraju, by dać koncert w Nysie.

W drodze powrotnej z lotniska, Agata Rubik udała się na zakupy do Whole Foods Market. I to tam doszło do zabawnej pomyłki!

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl

 

Młodsza z córek Rubików – Alicja – jest na etapie jedzenia „na słodko”. W relacjach jakie publikuje para widać, że dziewczynka najczęściej je naleśniki czy też tosty francuskie z dużą ilością kremu czekoladowego.

Na szczęście 10-latka ((ur. 25 maja 2013) lubi też coś zdrowego, a mianowicie chodzi o rosół. Ponoć Ala może go jeść niemal codziennie.

 

Jak schudnąć z brzucha? Oto 3 zaskakujące TIPY!

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl

 

Tak więc Agata Rubik udała się po „włoszczyznę” do rosołu. Jednak o ile w Miami nie ma problemu z zakupem marchewki i cebuli, to seler czy pietruszka jest już problemem.

Tym razem jednak po wizycie w markecie, zadowolona celebrytka stwierdziła, że kupiła pasternak (zamiast pietruszki) i korzeń selera.

Jak się jednak okazało, bulwa nie była selerem. Jedna z obserwatorek Agaty uświadomiła ją, że jest to prawdopodobnie biały burak.

Mimo tej pomyłki, rosół dla Ali został ugotowany – jednak bez selera.

 

Jeszcze więcej luksusu! W willi Klaudii Halejcio powstał „basenowy raj”! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl