GWIAZDY

Siostra Ani Przybylskiej pokazała niepublikowane do tej pory zdjęcie aktorki (FOTO)

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978, a zmarła 5 października 2014 roku. Mija zatem sześć lat od śmierci aktorki.

Ania Przybylska to aktorka znana z seriali „Złotopolscy”, „Daleko od noszy”, „39 i pół” i wiele innych. Aktorka zmarła z powodu raka trzustki pozostawiając męża Jarka Bieniuka oraz trójkę dzieci Oliwię, Szymona i Jana.

 

W przeddzień szóstej rocznicy śmierci Ani Przybylskiej, jej siostra Agnieszka Kubera (ur. 1974) pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie aktorki.

Tym razem jest to zabawna fotografia. Na zdjęciu widzimy jak młodziutka Anna zabrała smoczek niemowlakowi – Miłoszowi – i sama zaczęła ssać.

 

Dlaczego ta kobieta, która trzyma Miłosza wygląda jak Pani, skoro to niemożliwe ? 🤪 Widać chłopak wyrozumiały względem ciotki cyckającej jego smoka 😜. Piękna pamiąteczka. Też wierzę, że wspomnienie to w pewnym sensie spotkanie. I że miłość to nieśmiertelność ❤️ Buziaki

 

To już 6 lat, a boli cały czas tak samo – mnie, obcą osobę. Uściski dla rodziny i przyjaciół Pani Ani♥️ Nigdy nie zostanie zapomniana🙏🏻

 

Najpiękniejsza z najpiękniejszych Polek.Kochana Ania .RIP.🖤😢 – pisali znajomi Agnieszki.

 

Ania, Agnieszka i Miłosz – https://www.instagram.com/agulka2002/

 

A sama Agnieszka Kubera tak podpisała zdjęcie z Anią Przybylską:

 

Wspomnienie jest formą spotkania 🖤
– Khalil Gibran

 

View this post on Instagram

Wspomnienie jest formą spotkania 🖤 – Khalil Gibran

A post shared by Aga (@agulka2002) on

 

 

fot. https://www.facebook.com/aniablond