GWIAZDY

Zobacz, jak śpiewa 19-letnia Edyta Górniak. „Ciary za każdym razem!” – komentują fani (VIDEO)

Edyta Górniak zadebiutowała w 1986 roku, jednak popularność przyniosło jej występowanie w musicalu „Metro” w Studio Buffo.

W przyszłym roku Studio Buffo będzie świętować swoje 30-lecie działania pod obecną nazwą (wcześniej teatr Buffo) i z tej okazji zaczyna udostępniać archiwalne nagrania. Do takich należy fragment próby Edyty Górniak, na którym wokalistka ma prawdopodobnie 19 lat.

Na nagraniu Edyta przygotowuje się z z prof. Gawędą do wykonania utworu „Litania”. W dalszej części pokazano, jak Edyta Górniak śpiewa tę piosenkę.

 

https://www.facebook.com/StudioBuffo/

 

Spore wrażenie robi tak młodziutka i jeszcze trochę niepewna siebie Edyta ćwicząc pod okiem doświadczonego profesora. Z kolei internauci byli i – mimo upływu czasu – nadal są pod wrażeniem tego wykonania.

 

Niesamowite 😍 za każdym razem jak słucham Pani wykonania mam ciarki. Nikt inny nie zaśpiewałby tego utworu tak jak Pani. Coś cudownego!!! Uwielbiam ! ❤️

 

Edyta Górniak kochamy Cię całym sercem ❤️ tęsknimy za Tobą.. 😢nie mogę uwierzyć w to co się dzieje.. chcę cofnąć czas i znów być u Ciebie na herbacie (trasa akustyczna).. Twój głos, śpiew w czasie pandemii dodałby energii, nadziei.. ☹️😭😭😭

 

Nikt nie jest w stanie zaśpiewać Litanii lepiej niż Edyta.
Ona całą sobą była w tym utworze. Uwielbiam do wspomnienie.

 

Ilekroć słucham tego utworu przechodzą mnie ciary. Aż trudno uwierzyć że minęło już 30 lat.

– komentują internauci.

 

Próba Edyty Górniak i wykonanie „Litanii” na nagraniu poniżej.