CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Smutne wieści od Mai Hyży: „mam guzki”

Maja Hyży (34 l.) to półfinalistka trzeciej edycji programu „X Factor”, mama czwórki dzieci, influencerka i piosenkarka.

Patrząc ma Maję wydaje się, że jest ona wulkanem energii, jednak okazuje się, że 34-latka jest chora i pilnie musi poddać się operacji.

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

Maja Hyży – mąż, dzieci

Od 2011 do 2013 roku Maja była żoną Grzegorza Hyży i to z nim występowała w „X Factor”. Z tego związku urodziły się bliźniaki Wiktor i Alexander (ur. 28 lutego 2012).

Po rozstaniu, Hyży znacznie ograniczyła swoją aktywność muzyczną – wychowywała synów i rozpoczęła karierę jako influencerka.

Następnie związała się z od 2020 związana jest z Konradem Kozakiem i z tego związku ma dwie córki: Antoninę (ur. 10 lipca 2020) oraz Zofię (ur. 7 lipca 2022).

Będąc już w nowym związku, Maja znów zaczęła występować i nagrywać nowe piosenki. Teraz jednak jej poczynania na scenie muzycznej stoją pod dużym znakiem zapytania.

 

Maja Hyży – choroba, operacja

W rozmowie z Super Expressem, gwiazda przyznała, że czeka ją operacja. 34-latka przyznała, że obawia się zabiegu, bo może jej się zmienić głos, może go nawet stracić!

 

…mam guzki na migdałach, które trzeba wyciąć (…)

 

Miałam też mieć wycinane migdały, ale ze względu na to, że jestem osobą śpiewającą, to boję się, że stracę głos, że będę musiała się na nowo uczyć wszystkiego*

– przyznała.

 

A nawet jeśli głos zachowa, to może on być zmieniony:

 

Zdecydowanie. Może być albo gorzej, albo tak samo, albo lepiej, że mogę mieć wyższą skalę. Różne są opcje, dlatego jeszcze bardziej się denerwuję.

 

Nic dziwnego, że wokalistka długo zwlekała z operacją. Teraz jednak – jak mówi – jest już najwyższy czas!

 

* se.pl