ZDROWIE&URODA

Sopoccy policjanci musieli znieść dziewczyny ze wzgórza. Powód wprawia w osłupienie!

W Sopocie doszło do nietypowej interwencji policji. Funkcjonariusze musieli znieść cztery nastolatki ze Szlaku Borsuka.

Szlak Borsuka w Sopocie to ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza. Trasa wiedzie przez Poziomkowe Wzgórza aż do Glinianej Góry ( Sępie Wzgórze). Tam też znajduje się punkt widokowy na  uzdrowisko i Zatokę Gdańską.

 

I właśnie ten punkt młodzież wybrała sobie na miejsce świętowania 18 urodzin jednej z dziewczyn. Impreza jednak zakończyła się dla nich feralnie.

 

https://sopot.policja.gov.pl/

 

Policja została powiadomiona o nastolatkach spożywających alkohol na Szlaku Borsuka. Po przybyciu na miejsce zobaczyli siedem osób w wieku 13-18 lat. Od razu wyczuli też woń alkoholu.

 

Pijany był 15-latek oraz cztery nastolatki. Dziewczyny wypiły tak dużo, że nie mogły się utrzymać na nogach. I to dlatego policjanci musieli znieść nastolatki na rękach. Dwie z dziewcząt były w tak złym stanie, że przewieziono je do szpitala.

 

Spożywanie alkoholu, palenie papierosów, czy znajdowanie się pod wpływem środków odurzających przez osoby poniżej 18. roku życia jest przejawem demoralizacji. Całość zgromadzonych materiałów policjanci przekażą do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie nastolatków.

– informuje policja w Sopocie.

 

https://sopot.policja.gov.pl/

 

Zaapelowała też, by reagować na tego typu sytuacje i zawsze dzwonić pod 112, gdy widzimy osoby spożywające alkohol.

 

>>>Uciekali przed policją. Ich auto stanęło w płomieniach!