CELEBRYCI

Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek! „potworny ból”

57-letni Krzysztof Ibisz ma dwóch synów. Niedługo na świat przyjdzie jego trzecie dziecko, z trzecią żoną Joanną Kudzbalską.

Z pierwszego małżeństwa z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana. Z drugiego małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz urodził się Vincent i to właśnie od miał wypadek na wakacjach.

 

Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem Vincentem – https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

Od kilku dni Anna Nowak-Ibisz przebywa na wakacjach na Helu i najprawdopodobniej to właśnie tam doszło do wypadku. Bo obecnie 16-letni Vincent Ibisz trafił do Szpitala Specjalistycznego im F. Ceynowy w Wejherowie.

 

O wypadku Vincenta poinformowała jego mama. Jak się okazuje powodem była porzucona na środku drogi hulajnoga. Anna Nowak-Ibisz napisała:

 

…mam prośbę, nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników, to tak nie wiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze!

Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki…. pomyślcie o tym, proszę.

Dzień zaczął się super a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR … czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda…

 

I dodała:

 

..koniec jazdy, boksowania, siłowni, ćwiczeń, na dodatek to prawa ręka.

 

Później dziennikarka poinformowała, że Vincent Ibisz ma złamaną rękę w okolicach łokcia. Na szczęście jednak obyło się bez operacji.

 

Pamiętajmy o odstawianiu hulajnóg na pobocze ścieżki czy chodnika. To nie tylko kwestia zwykłej kultury, ale też bezpieczeństwa.