samochód wpadł

Dramat na Śląsku! Auto z czterema osobami wpadło do stawu!

W piątek 20 marca 2026 r. w Bestwinie, w okolicy Bielska-Białej doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Cztery osoby uwięzione w aucie, wpadły do stawu.     Samochodem podróżowały cztery osoby, w tym jedna nieletnia, 17-letni chłopak. Nagle osoba kierująca straciła…