szpital Jędrzejów

Niebezpiecznie w polskim szpitalu! 53-latek terroryzował personel!

W jednym ze świętokrzyskich szpitali rozegrały się przerażające sceny. Jeden z pacjentów terroryzował personel. Oto szczegóły tego zdarzenia!     Zdarzenie miało miejsce w Szpitalu Specjalistycznym w Jędrzejowie. To tam 53-latek zaczął się zachowywać w sposób agresywny, a lekarze i…