CELEBRYCI

Tak „wypoczywa” Małgorzata Rozenek. Nie każdy by to wytrzymał!

Małgorzata Rozenek z rodziną wyruszyła na wakacje do Meksyku. Przebywa w Tulum, a więc tej samej miejscowości, gdzie aktualnie przebywa też Natalia Siwiec ze swoją ekipą.

Jak twierdzi Małgorzata Rozenek, przyjechała tu aby się relaksować:

 

Ten rok zapowiada się bardzo intensywnie. Cieszę się więc, że mam okazje odpocząć i naładować baterię. Taki czas bardzo mi pomaga poukładać wszystko w głowie, zaplanować i zmagazynować siły na podbój świata ? here comes the sun ☀️?✌️

 

w Meksyku – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

W ramach tego relaksu, celebrytka publikuje sporo zdjęć z wyjazdu, zamieszcza relacje i zorganizowała już jednego live. Pewna internautka stwierdziła więc, że lepszy byłby odpoczynek w oderwaniu od Internetu. W końcu nie każdy by wytrzymał permanentne relacjonowanie swoich poczynań:

 

Sadze ze lepszy odpoczynek by byl odcinajac sie od insta i poprostu odpoczywajac z bliskimi a nie wstawiajac miliony fotek robiac „lajfy” itp… to chyba nie jest ladowanie baterii…

 

Została jednak „zakrzyczana” przez innych fanów Małgorzaty Rozenek, który mają wręcz przeciwne zdanie. Oni Małgosię oglądać chcą i to jeszcze więcej:

 

Dla Ciebie napewno, może my chcemy wiedzieć jak na świecie jest pięknie

 

Przepięknie Pani wygląda i jaka już opalona?super live i prosimy o jeszcze?

 

Wreszcie przepiekna pogoda i zasluzony relax.Wczorajszy live -super pomysl.

 

Czemu tak mało relacji :(?

 

Jak widać zdania są podzielone. Ale może taki „odpoczynek” jaki ma Rozenek to właśnie znak naszych czasów.