GWIAZDY

Oburzenie w Tańcu z Gwiazdami. WYGRAŁA protegowana stacji?!

Za nami finał 14 edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. W ostatnim odcinku rywalizowały trzy pary: Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin.

Po ogłoszeniu werdyktu pojawiły się głosy oburzenia. Widzowie uważają, że wygrała osoba faworyzowana przez stację Polsat.

 

„Taniec z Gwiazdami” – kto wygrał?

 

https://www.facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat?locale=pl_PL

 

 

W 14 edycji „Tańca z Gwiazdami” wygrała Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Podsumowując udział Anity Sokołowskiej, Krzysztof Ibiisz stwierdził:

 

Klasa, bagaż życiowych doświadczeń , umiejętność przekazywania emocji, piękno zewnętrze i wewnętrzne, niesamowita sprawność ciała , nadzieja którą dałaś innym ( kobietom i mężczyznom) oraz miłość ludzi ❤️ i genialny partner taneczny – to wszystko przyniosło Ci Anito Kryształową Kulę????????????

 

 

https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/

 

Anita Sokołowska faworyzowana przez Polsat?

Tymczasem widzowie uznali, że wygrana Sokołowskiej była ustawką. Porównywali na przykład, ilość obserwatorów, a więc potencjalnych głosujących. Roksana ma ich 1,5 miliona, Julia 1,4 miliona, a Anita 404 tysiąca. Twierdzili także, że nagrania programu były „pod Anitę”:

 

Ale żenada.. Anita Sokołowska była cały czas faworyzowana że z przyjaciółek i cyk wygrana i hajsik od znajomych z Polsatu!

 

Chciałabym, żeby telewizja udostępniła wyniki głosowania, ponieważ tylko wtedy byłoby to wiarygodne. Dziwie się, że jest to standardem. Dla mnie od 1 minuty dzisiejszego odcinka wiedziałam, ze wygra p. Anita, dlaczego? Montaż programu był ustawiony pod nią. Co chwila pokazywali jej koleżanki i kolegów i całe studio krzyczało Anita. Nie mam nic osobiście do tej Pani, bo bardzo ja lubię ale no zasięgi Roxie czy Maff są nieporównywalne.

 

…nie rozumiem jak może nie wygrać osoba tańcząca na takim poziomie jak Roksana. Była bezkonkurencyjna. Za to Anita próbowała zjednać sobie widownię w wieku średnim no bo przecież jest „inspiracja” dla kobiet. I to ciagle podkreślanie wieku 30x w każdym odcinku. Była sztywna, miała najmniej wymagające układy taneczne w których więcej było akrobacji i wieszania się na partnerze niż faktycznych podstawowych kroków tanecznych. Do tego ta groteskowa mimika twarzy. Dla mnie jest to odpychające. I teraz proszę – możecie wylać na mnie swój hejt ale zdania nie zmienię.

 

Większość internautów typowała, że wygrać powinna Roksana Węgiel. Jednocześnie uważali, że III miejsce Julii Kuczyńskiej jest w pełni zasłużone.

 

Poniżej finałowe tańce każdej z par.

 

Kaźmierska nie kryła, że prowadzi AGENCJĘ TOWARZYSKĄ! Zobacz archiwalne nagranie!